Martyna & Marcin
11 września 2017
Monika & Marek
7 października 2018

Beata & Grzegorz

Najwspanialszą i najpiękniejszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia! To dzięki nim można uchwycić wzruszające, śmieszne czy poważne momenty naszego życia. Tak też i my chcąc uwiecznić nasz najwspanialszy dzień jakim jest ślub, również chcieliśmy mieć jak najpiękniejszą pamiątkę.

Co ciekawe wybór najlepszego fotografa nie był trudny! Już od pierwszej chwili gdy zapoznaliśmy się z twórczością Sławka wiedzieliśmy, że to on będzie fotografował nasz ślub… a pierwsze spotkanie jeszcze tylko nas utwierdziło o jego pełnym profesjonalizmie i pasji do tego co robi.

Sławek oprócz ogromnego talentu fotograficznego jest cudownym, miłym, kulturalnym i przyjaznym człowiekiem. Podczas sesji plenerowej potrafił stworzyć wspaniałą atmosferę pełną humoru i ciepła dzięki czemu przebiegła ona rewelacyjnie.

Długo można by komplementować Sławka. Efekt jego pracy potrafi zachwycić i zapiera dech w piersi :). Zależy mu na doskonałych zdjęciach równie mocno jak i Młodej Parze.

Z czystym sumieniem i z całego serca polecamy naszego ulubionego fotografa i do zobaczenia… bo jeszcze będzie wiele pięknych momentów naszego życia do uwiecznienia :D.

 

5 stars